Pojedź z nami do UODO!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który odbędzie się w poniedziałek 25 marca br.

Specjalnie dla studentów eksperci zatrudnieni w UODO przeprowadzą szereg interesujących wykładów połączonych z warsztatami na wybrane zagadnienia związane z przetwarzaniem danych osobowych. Razem z nami do Warszawy przyjadą nasi rówieśnicy z Białegostoku i Gdańska, więc wyjazd stanowi niepowtarzalną okazję na poznanie nowych koleżanek i kolegów z innych ośrodków akademickich!

Uczestnictwo w wyjeździe jest bezpłatne! Jedyne wymaganie to posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych.

Dziękujemy za liczne zgłoszenia! Zapisy zakończone! Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymały potwierdzenie wraz z zaproszeniem na spotkanie organizacyjne, które jest zaplanowane na środę 13 marca br., godz. 18:00.

Podobne wydarzenie miało już miejsce w 2014 r., kiedy to z inicjatywy ówczesnych władz Naszego Koła 14 studentów z Torunia, Białegostoku, Poznania i Katowic odwiedziło siedzibę GIODO. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tamtego spotkania.

2 thoughts on “Pojedź z nami do UODO!

  1. Konrad M. Mazur

    Z rozrzewnieniem wspominam tamten wyjazd. W Warszawie tego dnia był niemiłosierny upał, więc przed spotkaniem poszliśmy na lody do pobliskiej kawarni. Jedna z członkiń naszego koła wchodziło pieszo na 12 piętro biurowca, w którym była siedziba GIODO, a kolega z Katowic został złapany za jazdę metrem na gapę. Spotkanie było super, dr Wiewiórowski stwierdził, że dawne stanowisko GIODO mówiące o tym, że korzystanie z hostingu nie jest powierzeniem przetwarzania jest przestarzałe i dziś (tzw. wtedy) jest już oczywiste, że to powierzenie przetwarzania jednak jest. Wyjazd przypieczętował moją specjalizację w obszarze prawa ochrony danych, którą jakiś czas już wtedy rozwijałem i z którą jestem do dzisiaj. Poznałem też fantastycznych ludzi z Poznania i Białegostoku, z którymi do dziś utrzymuję kontakty towarzyskie i naukowe 🙂

Dodaj komentarz


Website Security Test