Ataki Sieciowe 2017

Szanowni Państwo! Już po raz siódmy mamy zaszczyt zaprosić Państwa na coroczną konferencję Ataki Sieciowe. W tym roku spotkanie będzie skupiało się wokół oprogramowania ransomware, kradzieży tożsamości oraz implementacji dyrektyw z zakresu cyberbezpieczeństwa w UE. Ponadto zastanowimy się czy i jak ataki sieciowe mogą posłużyć jako broń polityczna i wojskowa. Zapoznamy się również bliżej z metodami cyfrowego ukrywania informacji.

Patronem merytorycznym wydarzenia jest Opiekun naszego Koła – prof. dr hab. Andrzej Adamski.

Jeżeli interesują Państwa powyższe zagadnienia dołączcie do nas w dniach 12-13 kwietnia 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu! Zapraszamy na stronę wydarzenia  oraz na naszą stronę na Facebooku.