Ataki Sieciowe 2016

Przypominamy, że już w przyszłym miesiącu spotkamy się na szóstej edycji konferencji Ataki Sieciowe!

W tym roku skupimy się wokół następujących zagadnień:

• Wykrywanie, zwalczanie i analiza kampanii APT
  • Analiza Big Data dla celów wykrywania i zwalczania przestępczości
  • Globalne aspekty zagrożeń cybernetycznych
  • Ochrona praw obywatelskich w dobie rozszerzania uprawnień służb specjalnych

Jeżeli więc chcesz się dowiedzieć na jakie globalne zagrożenia czekają nas w 2016 roku, jak kampanie APT umożliwiają uzyskanie dostępu do nawet najpilniej strzeżonych danych lub jak zmiany w uprawnieniach służb specjalnych wpłyną na poziom prywatności każdego z nas, dołącz do nas 5 i 6 kwietnia 2016 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Będą z nami przedstawiciele m.in. Fundacji Panoptykon, NATO, Kaspersky Lab, Allegro, Atos i Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń.

Wydarzenie jest objęte patronatem Ministra Cyfryzacji, Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Wszystkie szczegóły, aktualizowaną na bieżąco agendę wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie atakisieciowe.umk.pl