Ataki Sieciowe 2015

logoplStudenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii ma przyjemność już po raz piąty zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa IT w aspekcie prawnym i technicznym na międzynarodową konferencję naukową Ataki Sieciowe. Jeżeli więc chcesz się dowiedzieć jakie zagrożenia czekają na użytkowników w 2015 roku, jakie zasady użycia siły obowiązują państwa Paktu Północno Atlantyckiego w przypadku ataku cybernetycznego lub jak umiejętności hakerów mogą wykorzystać grupy terrorystyczne i przestępcze, dołącz do nas 24 i 25 marca 2015 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Będą z nami przedstawiciele m.in. GIODO, CERT, Joint Force Training Centre i Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń.

Organizacje konferencji wspiera kancelaria adwokacka Henclewski & Wyjatek. Wydarzenie jest objęte patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych, Ministra Sprawiedliwości, Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Patronem merytorycznym jest opiekun Koła – Profesor Andrzej Adamski.

Po szczegóły i aktualności wydarzenia, a także w celu rejestracji zapraszamy na oficjalną stronę konferencji.

Zapraszamy również do czynnego udziału w wydarzeniu! Abstrakty wystąpień można przesyłać do 5 marca na adres nowetechnologie@umk.pl