Stundeckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii rozpoczyna kolejny rok działalności!

Wraz z kolejnym rokiem akademickim Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii wznawia swoją działalność. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych cyberprzestępczością, bezpieczeństwem komputerowym, kryptografią, własnością intelektualną, telekomunikacją i internetem, urządzeniami mobilnymi oraz regulacjami prawnymi z tym związanymi. Nasze koło nie jest otwarte wyłącznie dla studentów prawa – współpracuje z nami wielu studentów kierunków technicznych, a także ekonomicznych – zajmujemy się przecież również bitcoinami.

Jesteśmy organizatorem wielu ciekawych wydarzeń w tym ogólnopolskiej konferencji Ataki Sieciowe i spotkań z ludźmi na co dzień zajmującymi się prawem nowych technologii np.: Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany działalnością w kole skontaktuj się z nami przez formularz zamieszczony na stronie, przez facebooka koła, lub pisz bezpośrednio na adres nowetechnologie@umk.pl