Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii

Nasza ekipa na konferencji „Nowe technologie w prawie karnym” na UWM

DSCN6609 DSCN6613Miło nam poinformować, iż Członkowie naszego Koła 0 Daniel Kuśmierczuk i Konrad Mazur 10 maja 2013 r. wzięli udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej przez Koło Nauk Penalnych Nemezis działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Konferencja zatytułowana była „Nowe Technologie w prawie karnym. Postęp technologiczny w działaniach wykrywczych”, więc tematycznie obejmowała bardzo szeroki wachlarz zagadnień, a przedstawiciele naszego Koła wygłosili prezentacje o następującej tematyce: „System Dozoru Elektronicznego w Polsce okiem praktyków” (stanowiącą de facto podsumowanie dorobku Koła w tym temacie) oraz „Odmowa podania hasła do zaszyfrowanego komputera lub innego nośnika danych przez podejrzanego.”

Wypad na Warmię (a dla niektórych i na Mazury 😀 ) zaliczyć więc możemy bez wątpienia do udanych 🙂

Dodaj komentarz


Website Security Test