Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii

Bitcoin a wolność gospodarcza

Zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji naukowej z pogranicza prawa, informatyki i ekonomii, współorganizowanej przez nasze Koło!

Już w najbliższy piątek 19 kwietnia 2013 r. spotykamy się o godz. 12 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK na konferencji „Bitcoin a wolność gospodarcza”. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny!

Podczas konferencji na warsztat weźmiemy kryptowalutę Bictoin, o której tak głośno ostatnimi dniami. Dyskutować będziemy na temat tego czym ona w zasadzie jest z punktu widzenia prawa i ekonomii, zadawać pytania dotyczące jej bezpieczeństwa i statusu prawnego oraz realnego przełożenia na ekonomię i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych na rynku.

Podczas konferencji będą miały miejsce wystąpienia dwóch członków naszego Koła – Konrada Mazura (Bitcoin – czy to (nie)legalne?) oraz Daniela Kuśmierczuka (Bitcoin a swoboda umów.)

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie internetowej www.bitcoin.umk.pl

Dodaj komentarz


Website Security Test