Chciałbym Was zaprosić na pierwsze spotkanie przyszłych członków Studenckiego Koła Naukowego Prawa Nowych Technologii!

Nasza dziedzina badawcza jest tak szeroka i tak praktyczna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowe badane obszary: ochrona danych osobowych w Internecie, oszustwa w Internecie i przez telefon, prawo autorskie i prawa pokrewne dzieł elektronicznych, sztuczna inteligencja w prawie, usługi chmurowe a prywatność, bitcoin a regulacje państwowe, informatyzacja administracji, a także wykorzystanie nowych technologii w działaniach wojny informacyjnej.

Zakres działań Koła będzie szeroki: od dyskusji między członkami, na których będziemy trenować przemówienia publiczne, przez wyjazdy, na których poznamy sposoby przetwarzania danych osobowych w instytucjach państwowych, a skończywszy na konferencji naukowej.

Jako lider jestem otwarty na Wasze uwagi, z chęcią wysłucham Waszych potrzeb. Bo możliwości są ogromne, a środki na nasze pomysły się znajdą 😀

Zapraszam Was 17 maja o 18:30 do Centrum Aktywności Studentów na Wydziale Prawa i Administracji UMK (naprzeciwko audytoriów A, B, C). Każdy może stać się członkiem, nie planuję selekcji. Po spotkaniu wyjdziemy na miasto

Kategorie: Ogłoszenia